Ziemia ogrodowa:

Ziemia pod trawnik:

Skład:

  • Ziemia

  • Piasek

  • Torf

  • Wapno

Jesteśmy firmą o szerokim wachlarzu usług. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem przestrzeni zielonych. Z naszą pomocą każdy może samodzielnie zadbać o rośliny we własnym ogrodzie. Wszystko dlatego, że w naszej ofercie znajdują się również podłoża ogrodnicze. Wystarczy zrobić u nas zakupy, aby ogród zachwycał swoim perfekcyjnym wyglądem.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko ziemia ogrodowa oraz kora sosnowa. Oferujemy podłoża do produkcji roślin, z pomocą których można z powodzeniem rozmnażać rośliny, pozyskując nowe sadzonki. Proponujemy rozmaite rodzaje ziemi ogrodowej, co pozwala każdemu zainteresowanemu zakupem wybrać taką, która idealnie wpisuje się w indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Kora sosnowa, która znajduje się w naszej ofercie, idealnie nadaje się do wysypywania ścieżek oraz na podłoża wokół roślin. Dzięki niej można szybko i skutecznie wyeliminować obecność chwastów w ogrodzie. W ofercie posiadamy również substraty dachowe.

Wszystkie nasze produkty cechują się doskonałą jakością. Sięgając po naszą ziemię, nie należy obawiać się tego, że rośliny będą cechowały się słabym tempem wzrostu. Dbamy o to, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Dzięki oferowanym przez nas produktom będziecie cieszyć się pięknymi roślinami, które odwdzięczą się za zapewnienie im doskonałych warunków do wzrostu i rozwoju.

Każdy, kto poszukuje wysokiej jakości ziemi ogrodowej, kory sosnowej czy podłoża do produkcji roślin może liczyć na nasze wsparcie. Tym klientom, którzy nie wiedzą jakie podłoże wybrać, jesteśmy gotowi udzielić fachowej porady.